TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Młody Chemik Eksperymentuje na Politechnice Wrocławskiej

Notka o warsztatach dla rodziców w dniu 20.02.2021

Data: 20.02.2021

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

W sobotę 20.02.2021 r. zostały przeprowadzone zdalnie warsztaty psycho-społeczne dla rodziców "Techniki wspierania rozwoju dzieci", w godzinach  8.30-13.15.

W zajęciach wzięło udział 9 rodziców uczniów biorących udział w Projekcie z: Bogatyni, Oławy, Zgorzelca i Głogowa. Szkolenie przebiegło w pracowitej i przyjaznej atmosferze. Rodzice chętnie brali udział w dyskusji z Paniami trenerkami na poruszane tematy, dzielili się włąsnymi doświadczeniami w relacjach ze swoimi dziećmi - nastolatkami, w niejednokrotnie trudnych rozmowach, rozwiązywaniu konfliktów i w sposobach komunikacji.

Wierzymy, że dzisiejsze szkolenie wzmocni umiejętności rodziców w komunikacji z dzieckiem, a w konsekwencji pozwoli budować trwałe, oparte na zaufaniu relacje z dzieckiem.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za przyjęcie zaproszenia i aktywny udział w warsztatach:):):).